Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego

Zachodniopomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w Koszalinie prowadzi działania edukacyjne w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego w placówkach oświatowych powiatu koszalińskiego. Dzieci dowiadują się, jak bezpiecznie zachować się na drodze i chodniku.

We współpracy ze szkołami podstawowymi i Wydziałem Ruchu Drogowego Komendy Policji w Koszalinie prowadzimy na terenie Miasteczka Ruchu Drogowego egzaminy praktyczne na kartę rowerową. W 2022 roku takie egzaminy zostały przeprowadzone 07 kwietnia i 30 kwietnia. Następne terminy to 28 maja, 02 i 11 czerwca. Zapraszamy chętnych do kontaktu. 

Prowadzimy także, we współpracy ze Strażą Miejską w Koszalinie, zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej w koszalińskich przedszkolach publicznych, w ramach programu „Przedszkolak Ratownik”. W roku szkolnym 2019/2020 będzie to już III edycja. (obecnie zawieszone)

 

W naszym ośrodku ruchu drogowego istnieje miasteczko, w którym dzieci i młodzież może poznawać zasady ruchu drogowego oraz doskonalić swoje umiejętności. Zapraszamy do nauki i wspólnej zabawy 🙂

Miasteczko Ruchu Drogowego – Regulamin Korzystania

Invalid Displayed Gallery